Субота, 20.04.2024, 11:43 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2011 » Грудень » 28 » Свято Нового Року
Свято Нового Року
Новий рік – найрадісніше і найбажаніше свято дітвори. Усі з нетерпінням  чекають на Діда Мороза, який щедро обдаровує їх подарунками. І цього року Дідусь не оминув наш навчальний заклад. Але прийшов  розчарований, бо викрали його Снігуроньку. І він в пошуках своєї внучки здійснив цікаві подорожі в різних часових і територіальних вимірах. А разом з ним подорожували і наші учні. Вони побували у Підводному царстві, потрапили у казкову Персію, подорожували космічними галактиками. Активну участь у Новорічному ранку та вечорі для старшокласників взяли участь всі класні колективи. Особливо талановитими виявилися учні 5–А класу Ухань Ярослав, Козелько Роман, учні 5-Б класу: Панчук Ілона та Єфремова Аліна ; учні 6-А класу: Поправка Дарія, Шевченко Владислав; учні 6-Б класу:  Газій Анна, учні 7-А класу  : Шейко Вадим, Новоселецький Валерій., учні 7-Б клас: Черніцов Артем, Малик Андрій, Ухань Михайло ; 8-А класу - Токар Олег, Турченко Тетяна, Плюта Аліна, Камуз Ілона, Воробйов Костянтин, 8-Б клас- Чебан Юлія, Білявська Діана, Калініченко Валентина, Лазарчук Микола, 9-А клас – Мілька Костянтин, Гайдар Дмитро, Гробовий Руслан, 9-Б клас – Лебеда Карина, 10 клас - Кравченко Сергій, Скорик Анастасія, Гудзь Олександра, Озмитель Олександра, Кондратенко Тетяна, Стаховська Вікторія, Іщенко Дмитро, 11 клас- Рева Юрій, Гажа Ростислав, Пихтін Олександр, Кіяшко Сергій, Дацько Євген, Ніколаєнко Тетяна, Братешко Діана, Коломієць Аліна, Таран Вікторія, Жовта Аліна, Дорох Каріна, Бердюк Аня. Учні 5- 7 класів мали змогу насолодитися виступами талановитих Снігуроньок: Колчанової Лілії (5-А клас), Блищик Катерини (5-Б клас), Дік Дар’ї (6-А клас), Корнійчук Наталії (6-Б клас), Матієнко Дарини (7-А клас). Особливо яскравими були образи Діда Мороза та Снігуроньки, в які перевтілилися Озмитель Сергій, Троян Дмитро та Вітюгіна Сніжана. Музичний  супровід свят та дискотеки забезпечив незмінний діджей Нечай Олександр.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2011-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Всі, хто плідно попрацював у першому півріччі, отримали заслужені нагороди та відзнаки. Сподіваємося,  що Новий рік буде щедрим для нас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 951 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0