Вівторок, 19.03.2024, 11:55 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна сторінка Мета квесту Завдання квесту Порядок виконання Нові горизонти ІКТ

… У наших руках найбільша з усіх цінностей світу – Людина. Ми творимо Людину, як скульптор свою статую з безформного шматка мармуру : десь у глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які потрібно добути, очистити від усього зайвого.

В.Сухомлинський

Одним із завдань сучасної школи стає розкриття потенціалу всіх учасників педагогічного процесу, надання їм можливостей прояву творчих здібностей. Особливе місце в цьому процесі займає вчитель, адже відповідно до Концепції «Нова школа» саме він повинен стати агентом змін. Тому нагальним і актуальним в практиці роботи навчальних закладів, методичних служб стає широке застосовування традиційних, інноваційних форм організації методичної роботи для формування та розвитку професійно – педагогічної культури.

Наш навчальний заклад приділяє увагу пошуку таких форм організації методичної роботи, які сприяють взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дають змогу молодим вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечують підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

У сучасному освітньому просторі набуває поширення інтелектуально-динамічна гра – квест. Ми маємо досвід використання веб-квестів як засобу формування та розвитку професійної компетентності вчителів. То ж хочемо поділитися з вами досвідом проведення методичного веб - квесту «Нові горизонти ІКТ в освіті».