П`ятниця, 19.04.2024, 10:15 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна сторінка Мета квесту Завдання квесту Порядок виконання Нові горизонти ІКТ

Той, хто звертаючись до старого здатний відкривати нове, гідний бути вчителем.

Конфуцій

Сучасний педагог повинен уміти швидко отримувати науково-методичну інформацію, критично застосувати інформаційно-комунікаційні технології для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, у публічному просторі та приватному спілкуванні, уміти заощаджувати час на виготовлення дидактичних матеріалів, презентабельно оформляти їх.

Як зробити, щоб кожен наш урок відповідав світосприйняттю сучасного учня? Як покращити інформаційно-цифрову компетентність кожного вчителя школи? Як перейти вчителю від репродуктивної діяльності до дослідницької, підвищити власний мотиваційний рівень до самоосвіти, сформувати вміння рефлексії в процесі пізнання нового?

Сподіваємося, що відповіді на всі ці запитання ми зможемо знайти у ході веб-квесту, у якому вам необхідно:

Ø ознайомитися з методикою проведення квестів;

Ø розробити методичні матеріали щодо вивчення історичних та біографічних процесів за допомогою стрічки часу;

Ø розробити методичні матеріали щодо популяризації художньої літератури серед учнівської молоді;

Ø розробити методичні матеріали щодо візуалізації навчання за допомогою ментальних карт;

Ø розробити методичні матеріали щодо використання мультимедійних анімацій на уроках іноземної мови;

Ø розробити методичні матеріали щодо залучення учнів школи до ознайомлення з творчістю поетів-земляків за допомогою ІКТ;

Ø висвітлювати власні методичні напрацювання серед колег закладу через он-лайн середовища.