ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ
Для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО 01 та 08 квітня 2017 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Де зареєструватися?
Реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей відбудеться на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://zno-kharkiv.org.ua) Коли зареєструватися?
З 10 до 31 січня 2017 року. Як зареєструватися?
8 кроків реєстрації на пробне ЗНО
На веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) у розділі «Пробне ЗНО-2017»: 1) ознайомитися Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання; 2) сформувати реєстраційну заяву за допомогою спеціального сервісу, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, категорію випускника (випускник ЗНЗ поточного року, або випускник минулих років, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, обрати із запропонованого переліку населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО; 3) заповнити всі поля електронної форми, задати пароль для доступу до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО», отримати персональний код (пароль і код зберегти!); 4) зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для оплати кожного замовленого предмету окремо; 5) оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО; 6) оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації (квитанцію зберігати в себе); 7) перевірити стан надходження оплати та реєстраційної заяви на сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів з дня оплати та відправки реєстраційної заяви. 8) самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 14 березня 2017 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».
Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язках із громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496
Для підготовки до ЗНО та можливості ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році планується проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (дві перші суботи квітня 2017 року).
Реєстрація на пробне тестування відбудеться в січні 2017 року, про що додатково буде повідомлено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://zno-kharkiv.org.ua).
Пропонуємо всім, хто готується до іспитів, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з різних предметів, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.
Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти в минулі роки, а також пробних ЗНО минулих років.
Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту, ознайомитись із формами завдань та поясненнями правильних відповідей до кожного завдання тесту.
Державна підсумкова атестація у початковій школі в 2015/2016 році проводиться відповідно до "Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти" та наказу МОН України "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти y 2015/2016 навчальному році".
Державна підсумкова атестація випускників 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів проводиться у письмовій формі з 1 по 8 червня 2016 року з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу (за переліком).
Завдання для проведення атестації укладають учителі відповідного фаху, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу.
Завдання для проведення атестації мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими МОН України.
У школах (класах), у яких вивчення предметів здійснюється мовами національних меншин чи іноземними мовами, атестація може складатися мовою вивчення предмета.