Середа, 15.05.2024, 08:10 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Свято Осіннього балу
Свято Осіннього балу
Золота осінь у тихому вальсі закружляла на святковому балу у нашій школі. Чудовими пейзажами та неймовірної краси квітами на слайдах порадував  присутніх  Воробйов Костя, допоміг створити атмосферу свята. Ведучі Стаховська Аліна,   Олійник  Юлія, Камуз Ілона  переносили гостей вечора у світ прекрасної поезії, налаштовували на ліричний лад.
 Гарні хлопці й чарівні дівчата старших класів взяли участь у різноманітних конкурсах: показали свою ерудицію, красу, вміння танцювати, співати, висловлювати найкращі почуття в незвичайній формі, створювати чудові осінні ікебани та романтичні костюми. Особливе захоплення викликали виступи Скорик Анастасії, Головка Ігоря, Чебан Юлії, танцювального колективу 8 –Б та  дівчат 8 – А класів.
Вимогливе  журі в складі директора школи Голубенко – Ріжко І.В., педагога – організатора Шенгер С. П., учителя Ігнатової Ю. І. визначили переможців. Ними стали учні 9 класу Плюта Аліна та Ємець Денис. Титул «Найромантичніша пара» присвоєно випускникам Скорик Насті та Черненку Сергію, «Містер осінь»  -  Новоселецькому Валерію, «Віце – міс» - Марченко Лілії,  «Найелегантніша пара  - Овсяннікову Дарію та Тущенко Анні, «Пара глядацьких симпатій» -  Мильці Костянтину та Буханець Юлії. Щиро вітаємо учасників свята із заслуженими нагородами!
Адміністрація школи висловлює подяку керівникові 9 класу Хоменко І. І. та учням за підготовку та проведення Осіннього балу.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 738 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0