Четвер, 02.05.2024, 19:29 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Квітень » 20 » Обласний семінар, присвячений впровадженню інформаційних технологій в освіту
Обласний семінар, присвячений впровадженню інформаційних технологій в освіту
Сучасний темп розвитку суспільства надзвичайно високий. Щоб встигати за змінами, людина повинна переробляти величезну кількість інформації, яка надходить з усіх точок земної кулі. Тому інформаційні технології мають сьогодні пріоритетне значення в усіх сферах діяльності й визначають розвиток суспільства завтрашнього дня. Беззаперечно, що комп’ютерні технології сприяють активізації навчальної діяльності учнів,  впровадження цих засобів у сучасний навчальний процес є абсолютно природним і потрібним явищем.
4 квітня 2012 року зібралися у нашому місті  фахівці з усієї області, щоб обмінятися досвідом з колегами, поділитися досягненнями  у впровадженні інформаційних технологій
Цього дня гостинно відкрила двері Карлівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Карлівської районної ради  Полтавської  області.
Перед початком  семінару  учасники переглянули виставку методичної літератури педагогічних працівників Карлівського району та творчі доробки учителів та учнів навчального закладу. Відкрила семінар Шостя Світлана Петрівна, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  імені М.В. Остроградського.

Начальник відділу освіти Карлівської районної державної адміністрації Слєпцова Людмила Миколаївна ознайомила  із інноваційними аспектами розвитку освіти Карлівського району.
Голубенко - Ріжко  Ірина Вікторівна,  директор Карлівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 інформувала гостей про  організацію  навчального процесу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 в контексті освітнього середовища  «Школи життєтворчості».
Учасники семінару переглянули фрагменти уроків пропедевтичних курсів та курсів за вибором з інформатики:
-    "Блок-схема лінійних алгоритмів”(4 клас).(Здоров'язберігаюча  технологія навчання) - Марцишина Наталія  Миколаївна, вчитель математики та інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м.Карлівки.

-    "Візуальний редактор веб-сайтів” (10 клас)(Технологія розвитку творчих здібностей) - Коломієць Олександр Михайлович,  учитель математики, фізики та інформатики Климівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карлівського району.

-    "Графічний редактор Paint”  (4 клас)(Ігрові навчальні технології в рамках проекту «1 учень – 1 комп'ютер» з використанням нетбуків) - Заїка Микола Григорович,  учитель математики, фізики та інформатики Нижньоланнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карлівського району.

-    "Як  козаки комп'ютер купували і про Windows дізналися ” (5 клас)(Ігрові навчальні технології) - Безсмертна Яніна Володимирівна, учитель інформатики Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко.

-    "Графічні можливості текстового редактора Microsoft Office Word. Побудова простих таблиць”. (5 клас, заняття факультативу)(Технологія розвивального навчання) - Ігнатов Олег Валентинович,  учитель  фізики та інформатики Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Для гостей семінару була проведена відео – конференція за участю  завідувача кафедри  математики та інформатики ліцею № 38 ім. В. Молчанова м. Києва Ривкінда Йосипа Яковича щодо особливостей викладання предмета « Сходинки до інформатики» у 2 – 4 класах відповідно до нового Держстандарту початкової освіти.
Провідний спеціаліст відділу сучасних засобів навчання Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації  Дмитренко Іван Іванович повідомив про підготовку матеріальної бази ЗНЗ до вивчення інформатики з 2 класу.
Заступник директора Кременчуцького педагогічного училища ім.. А.С. Макаренка Шакотько Віктор Васильович теж провів відео – конференцію і ознайомив присутніх з проектом програми «Інформатика для загальноосвітніх навчальних закладів 5 – 9 класів».
Мазур Таїсія Андріївна, методист РМК відділу освіти Карлівської райдержадміністрації, ознайомила учасників семінару  з розвитком предметних компетентностей учителів інформатики у рамках роботи районного методичного об’єднання.
Учасники семінару були задоволені від побаченого і почутого на семінарі, щиро дякували за гарну підготовку, за гостинну  зустріч.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 544 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0