П`ятниця, 29.03.2024, 03:30 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2016 » Жовтень » 09
Напередодні професійного свята рятувальникаФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:09.10.2016

Напередодні професійного свята рятувальника, який Україна відзначає 17 вересня, дев’ятикласники зустрілися з представниками цієї професії. Бесіда була організована провідним фахівцем по профорієнтації відділу надання соціальних послуг Карлівського районного центру зайнятості Ткаченко Тетяною Миколаївною в рамках місячника «Калейдоскоп професій». Вона розповіла майбутнім випускникам про напрями діяльності державної служби зайнятості населення, про стан ринка праці, вакансіях і заявках працедавців, можливостях працевлаштування; націлила на усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії, мотивувала до легальної зайнятості та провела бесіду з популяризації професії рятівника. Провідний фахівець Карлівської районної СНС Гонтарь Павло Сергійович наголосив, що працівники оперативно-рятувальної служби завжди перебувають на передньому плані боротьби з вогнем, ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих, не шкодуючи сил, чесно і самовіддано виконують покладені на них завдання. Розповів про значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей. Гість назвав заклади, де можуть здобути освіту ті, хто хоче бути взірцем самопожертви, хоробрості і відваги.