П`ятниця, 19.04.2024, 15:04 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2011 » Грудень » 27
Зустріч із Смородіновою Т.І.Фильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:27.12.2011
20/10/2011 На святі справжньої краси в Краєзнавчому музеї побували учні 8-А класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, насолоджуючись шедеврами  високого мистецтва Смородінової Тамари Іванівни, людини неординарної і талановитої, закоханої  в мистецтво,  майстрині, для якої улюблена справа переросла у справжню творчість.Тамарі Іванівні  подарував Бог чарівні пальчики, щоб творити ними красу.
Ця жінка вишиває свою мрію -
Таку пречисту і святу таку:
Де Україна в житі половіє,
Де небо над Вкраїною зоріє,
Де хліб і сіль на шитім рушнику.

День здоров'я та туризмуФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:27.12.2011
14/10/2011 День здоров’я… це свято з нетерпінням чекає шкільна родина. А цього року його було об’єднано з Днем туризму. У програмі – візитка команди (представлення), конкурс туристичної пісні, спортивні естафети та змагання з техніки пішохідного туризму. Велику допомогу у проведенні туристичної естафети надали учасники шкільної команди "ІНТУРИСТ", які виступили в ролі суддів на етапах. Були переможці і переможені, але про це зразу ж забули. І вже поруч сиділи і смакували туристичною кашею і ті, які йшли попереду, і ті, кому фортуна цього разу не посміхнулася.
Козацькі розвагиФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:27.12.2011
12/10/2011 Учні 7 – А класу разом з класним керівником Петренко Т.А. і бібліотекарем школи Назаренко Н.О. відвідали районну бібліотеку, прослухали повідомлення про українське козацтво та взяли участь у козацьких забавах з школярами ЗОШ № 1. Загін «Чайка» переміг у конкурсній програмі загін «Козацькі побратими», за що був нагороджений солодкими призами. Виносимо подяку за участь у змаганнях Тютюннику В., Шейку В, Фастівцю П., Овсяннікову Д., Уханю М., та за кмітливість, винахідливість та знання української історії.
Конкурс читців гуморесок О.ВишніФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:27.12.2011
28/09/2011 У школі відбувся конкурс на кращого читача гуморесок О. Вишні. У конкурсі взяли участь учні 7 – А класу Новоселецький В. і Троян Д., 5-А-Поправка Д.,6-Б-Корнійчук Н., 9-А- Мілька К, 4-Б-Прогнімак О.Вітаємо Трояна Д. Новоселецького В. і Прогнімака О. з перемогою.
Конкурс композицій з квітівФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:27.12.2011
16/09/2011 День міста, котрий щороку відзначається разом з річницею визволення Карлівщини від фашистських загарбників, є одним з найулюбленіших свят усіх карлівчан – від малого до великого. Традиційно напередодні цього свята  у Карлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходить конкурс композицій із квітів та природного матеріалу, присвячений. Як і завжди всі учні і працівники школи мали змогу полюбуватися прекрасними квітковими композиціями. Цього року переможцями конкурсу стали учні 9-а класу.