П`ятниця, 03.05.2024, 20:57 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2013 » Лютий » 4 » У День студента – зустріч із студентами – випускниками школи
У День студента – зустріч із студентами – випускниками школи
Студентські роки — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки.  Саме тоді визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, обирається подальший шлях. Так хто ж це — студент? Чим він відрізняється від інших людей? Студенти — це особливі люди. Вони примудряються на мізерну стипендію жити з розмахом. Вони відпочивають, коли всі працюють, і працюють, коли всі сплять. 25 січня цей особливий народ гуляє від душі, бо то є їхній день — День студента. Багато хто знає, що 25 січня свято почали відзначати не так давно —з 1755 року, а до цього цей день вважався Днем святої мучениці Тетяни. У ХVIII столітті 25 січня імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ про заснування Московського університету, а свята Тетяна стала вважатися покровителькою студентів і називається Тетяною Університетською.
У День студента 25 січня для одинадцятикласників  психолог Нирка Любов Миколаївна та бібліотекар Назаренко Наталія Олександрівна організували зустріч із колишніми учнями нашої школи і нинішніми студентами Полтавського державного педагогічного університету імені В.Короленка Маліченко Анною і Озмителем Сергієм. Вони розповіли про ВНЗ, поділилися своїм досвідом, секретами студентського життя. Аня і Сергій наголосили, що для студента головне — правильно  розподілити свій час, щоб  встигнути  підготуватися до пар і гарно відпочити. Сергій розказав кумедні історії про будні в гуртожитку, про смішні випадки на парах. Випускники поділилися, що спочатку було складно пристосуватися до нового ритму і самостійного життя у новому колективі. Студенти розповіли про безсонні ночі перед іспитами, про прикмети і ритуали перед екзаменами, про те, де краще сховати шпаргалку, і дали ще багато порад майбутнім учням вишів. У дружній атмосфері 45 хвилин зустрічі промайнули непомітно. Дякуємо Ані й Сергію за те, що завітали до нас, вітаємо з Днем студента, зичимо їм здоров’я, успіхів у навчанні, благополуччя і злагоди!
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 585 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0