Понеділок, 29.04.2024, 21:48 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Грудень » 24 » Родинне свято в 2-А класі «Наймиліші люди – бабусі»
Родинне свято в 2-А класі «Наймиліші люди – бабусі»
Красиво та затишно у шкільному залі. Усміхнені, радісні обличчя учнів 2-А класу (класний керівник Косенкова Олена Яківна). Сьогодні (22 листопада) - особливе свято, до них завітали найбажаніші гості – їхні бабусі: Дворовенко Василина Михайлівна, Коба Поліна Василівна, Борецька Катерина Миколаївна, Нирка Тетяна Олександрівна, Тарабай Надія Тарасівна, Білоусько Світлана Анатоліївна, Рева Тетяна Миколаївна, Новохатка Тетяна Василівна, Коваленко Наталія Миколаївна.

Діти зустріли гостей святковим короваєм, вручили бабусям вітальні листівки. А скільки теплих та лагідних слів пролунало з уст онучат! Щирі слова подяки за добро, за любов, за піклування сказала і донька Коваленко Наталія. Як красиво звучали пісні у виконання онуків! А мелодія вальсу, який затанцювали діти, повернула бабусь у минуле. Іншими оченятами побачили рідних діти у грі, а коли гості заспівали пісню «Рідна мати моя», то всі присутні затамували подих.

Бабусина любов, ласка, її незабутні очі супроводжують нас усе життя. Кожна з них особлива і має свої секрети у приготуванні страв, своє улюблене заняття чи захоплення. Хай спочинуть сьогодні руки бабусі, хай засяють щастям її очі! Адже так мало в наш час випадає на долю цих жінок добра і ласки від ближніх.

Господи, подаруй бабусі ласку за недоспані ночі, за казку;

Обігрій же її добротою, щоб лишалась назавжди такою.

Нирка Л.М., Косенкова О.Я.
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 562 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0