Четвер, 30.06.2016, 12:28 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

Сайти класів школи
Блог 6 - А класу
Сайт 7 - А класу
Сайт 8 класу
Сайт 9 - А класу
Сайт 9 - Б класу
Сайт 11 класу

Хочемо знати
Чи потрібен класу власний сайт?

Нам цікаво
Скажіть, будь-ласка, хто Ви

Хочемо знати
Що Вас цікавить на нашому сайті

Головна » 2012 » Жовтень » 22
Свято Осіннього балуФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:21.10.2012
Золота осінь у тихому вальсі закружляла на святковому балу у нашій школі. Чудовими пейзажами та неймовірної краси квітами на слайдах порадував  присутніх  Воробйов Костя, допоміг створити атмосферу свята. Ведучі Стаховська Аліна,   Олійник  Юлія, Камуз Ілона  переносили гостей вечора у світ прекрасної поезії, налаштовували на ліричний лад.
 Гарні хлопці й чарівні дівчата старших класів взяли участь у різноманітних конкурсах: показали свою ерудицію, красу, вміння танцювати, співати, висловлювати найкращі почуття в незвичайній формі, створювати чудові осінні ікебани та романтичні костюми. Особливе захоплення викликали виступи Скорик Анастасії, Головка Ігоря, Чебан Юлії, танцювального колективу 8 –Б та  дівчат 8 – А класів.
Конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»Фильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:21.10.2012
Уже  стало традицією проводити в нашій школі конкурси юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».
У цьому навчальному році конкурсу проводився у 3 номінаціях:
«Вишневі усмішки» - виконання читцями творів О.Вишні
5 – 7 кл.
І місце Прогнімак Олександр (5 клас)
ІІ місце  Ухань Ярослав (6 – А клас)  та  Кравець Ярослав (6 – Б клас)
ІІІ місце  Мішура  Вікторія (7 клас)
8 – 9 кл.
І місце Новоселецький  Владислав (8 – А клас)
ІІ місце Стаховська Аліна  (9 клас)
ІІІ місце  Ухань Михайло (8 – Б клас)
«Власні усмішки» - написання власних творів
І місце Шенгер Мирослава (5 клас)
«Веселий пензлик» - ілюстрацій до творів О.Вишні
5 – 8 кл
І місце Шенгер Мирослава (5 клас), Колісник Вікторія (7 клас), Гречко Віталіна (7 клас)
ІІ  місце Зозуля Максим (8 – Б клас), Овсяніков Дарій  (8 – Б клас), Черніцов Артем (8 – Б клас)
ІІІ місце Савенок  Владеслав (6 – А клас), Цимбаленко Оксана (7 клас)
9 – 11 кл.
І місце Турченко Тетяна (9 клас),
ІІ місце Бабенко Антон  (9 клас),
ІІІ місце Озмитель  Олександра (11 клас)
Свято працівників освіти в Карлівській ЗОШ №3Фильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:21.10.2012
Кетягом червоної калини постукала чарівна осінь у вікна Карлівської ЗОШ №3, щоб привітати працівників освіти з професійним святом і низько вклонитися за самовіддану працю. Срібним перегуком шкільний дзвінок зібрав на незвичайний  урок колишніх працівників – пенсіонерів, усіх теперішніх освітян, учнів випускного 11 класу та їхніх батьків. Цікавою й незабутньою стала ця родинна зустріч. Під звуки пісні Н. Май «Свіча» хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, які навічно відійшли в небуття.
Таланти України куються у стінах школи. Цьому підтвердження – виступ Едуарда Клопота, який висловив подяку своїм учителям і тим, хто вчить його дітей, і подарував пісні, які зачарували всіх.
Сайти вчителів школи
Сайт Ігнатова О.В.
Сайт Брижник О.Г.

Сайт Карлівського РВО