Четвер, 25.04.2024, 22:48 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Свято працівників освіти в Карлівській ЗОШ №3
Свято працівників освіти в Карлівській ЗОШ №3
Кетягом червоної калини постукала чарівна осінь у вікна Карлівської ЗОШ №3, щоб привітати працівників освіти з професійним святом і низько вклонитися за самовіддану працю. Срібним перегуком шкільний дзвінок зібрав на незвичайний  урок колишніх працівників – пенсіонерів, усіх теперішніх освітян, учнів випускного 11 класу та їхніх батьків. Цікавою й незабутньою стала ця родинна зустріч. Під звуки пісні Н. Май «Свіча» хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, які навічно відійшли в небуття.
Таланти України куються у стінах школи. Цьому підтвердження – виступ Едуарда Клопота, який висловив подяку своїм учителям і тим, хто вчить його дітей, і подарував пісні, які зачарували всіх.
 Елегантність зовнішнього вигляду юнаків,ніжність юнок 11 класу, виразність читання школярів приємно порадували. Чарівністю й виконавською майстерністю вразили ведучі свята Саша Озмитель та Діма Іщенко, учень 5 класу Прогнімак Олександр, який читав гумореску. Гарні пісні подарували глядачам вокальний ансамбль учнів 5 класу, квартет 7 класу: Корнійчук Н., Колісник В., Дік Д., Цимбаленко О., чудовий дует у складі  Скорик Анастасії та Головка Ігоря. А з яким запалом виконували вправи фізкультхвилинки, дивлячись на Мирославу Шенгер та Лілію Колчанову, усі присутні!  Учні третього класу із учителем Маліченко О. В. повернули вчителів у дитинство, викликали посмішки. Під звуки шкільного вальсу разом із одинадцятикласниками кожен із присутніх полинув у свої юнацькі роки, і  спливали спогади…
Коли ж від імені всіх батьків виступила Іщенко Н. В. з подякою вчителям і працівникам школи, учні подарували фото на згадку кожному, хто жар сердець віддає їм. Коли сонечка любові своїм промінням осяяли всіх, пролунала пісня про калину у виконанні зведеного хору школи – родини. Своїм чудовим голосом її заспівувала Настя Скорик.
Керівник  11  класу Шведенко О. М. щиро подякувала всім колегам, учням та батькам за підготовку в проведенні та організації свята, яке запам’ятається надовго.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 650 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0