Середа, 01.05.2024, 06:56 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2011 » Грудень » 27 » Зустріч із Смородіновою Т.І.
Зустріч із Смородіновою Т.І.
На святі  справжньої краси в Краєзнавчому музеї побували учні 8-А  класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, насолоджуючись шедеврами  високого мистецтва  Смородінової Тамари Іванівни, людини неординарної і талановитої, закоханої  в мистецтво,  майстрині, для якої улюблена справа переросла у справжню творчість.Тамарі Іванівні  подарував Бог чарівні пальчики, щоб творити ними красу.
Ця жінка вишиває свою мрію -
Таку пречисту і святу таку:
Де Україна в житі половіє,
Де небо над Вкраїною зоріє,
Де хліб і сіль на шитім рушнику.
У вступному слові директор музею Голуб Тетяна Іванівна  відмітила, що Тамара Іванівна ніколи не  прагнула до   визнання, хоч безумовно, вона  його заслуговує. Це засвідчує кожен її стібок, хрестик, дивовижне сплетіння кольорів, зі смаком підібраних відтінків, рослинних і орнаментальних узорів.Вишиванки, весільні, обрядові рушники до щасливих сімейних подій і дат мають особливо радісний окрас.Майстриня – вишивальниця розповіла про свій життєвий шлях, про любов до української вишивки. Вона  вважає, що український рушник пройшов крізь віки і зараз символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх , хто не черствіє душею. А який він гарний! Його можна порівняти з піснею. Учні з своїм наставником класним керівником Хоменко Іриною Іванівною презентували  літературно – музичну композицію «На рушниковому крилі». Скорик Анастасія проникливо виконала пісню «Рушники». Діти вдячні Голуб Тетяні Іванівні та Монастиренко Валентині Павлівні за допомогу в організації свята краси. Учні   винесли з зустрічі глибоке переконання, що мистецтво вишивки під силу кожному. Воно виховує гарний смак, прищеплює людям любов до краси - своєї, рідної, неповторної. Без рушника, як і без пісні, у школі  не можливо уявити жодного заходу з народознавства.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 487 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0