Четвер, 02.05.2024, 22:49 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2014 » Листопад » 3 » Патріотичний флешмоб у школі
Патріотичний флешмоб у школі

Події на сході нашої держави не залишають байдужими ні старого, ні малого. Багато людей допомагає і підтримує захисників Батьківщини. Учні Карлівської ЗОШ №3 приєдналися до Всеукраїнської  акції «Лист пораненому».  Діти  написали неймовірні листи, звертаючись до захисників  Вітчизни,  в яких виразили свої почуття з приводу нинішньої ситуації в країні. Слова вдячності, віри в перемогу, в мирне майбутнє  України проймали кожен рядок .
   12 вересня в нашій школі був проведений патріотичний флешмоб «Ми – діти твої,Україно». Під час заходу відчувався справжній дух патріотизму, єдності і незламності. Участю в акції учні продемонстрували єдність України. Своїми діями вони проголошували, що  наш народ єдиний і народний дух невмирущий. Всі учні 5-11 класів прийняли участь , чим ще раз засвідчили, що  вони є українськими патріотами  і нізащо не дадуть розірвати навпіл єдину, квітучу Україну.
   Також у школі працювала благодійна скринька. Учні зібрали  більше 2000 гривень, які були перераховані на лікування хлопців, постраждалих в зоні АТО.
   Ми - за мир в єдиній Україні та  повні надії, що в нашій країні  запанує мир і злагода, і вже ніхто і ніколи не почує страхітливого слова «війна».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 717 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0