Неділя, 28.04.2024, 23:42 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Листопад » 14 » «Дівчина з косою, як трава з росою»
«Дівчина з косою, як трава з росою»
т
7 листопада між учнями 5-7 класів відбувся конкурс під назвою «Дівчина з косою, як трава з росою», в якому брали участь чотири дівчини: Іванішак Настя (5 кл.), Колчанова Ліля (6-А кл.),Єфремова Аліна (6-Б кл.) і Дік Даша (7кл.).
    Відкривали свято учні 5 класу   Назаренко Олександр , Марченко Богдан, Жовнір Артем.  Потім п’ятикласники  розповідали  вірші, співали веселі пісні про дівочу красу.
    Перший конкурс – представлення. Дівчата декламували вірші про себе. Потім учасниці давали поради, як потрібно доглядати за косою. Найцікавішим для дівчаток завданням було друге: продемонструвати своє вміння плести коси на «добровольцях» із залу.
    У наступному конкурсі оцінювалося майстерне виконання пісні від класу. Найбільше всім сподобались веселі частівки у виконанні хлопців 6-А.
    У четвертому конкурсі перемогла Колчанова Ліля. Вона назвала найбільше прислів’їв про косу.
    Потім глядачів розважали смішними гуморесками. Особливо артистично вдалося це зробити  нашому   п’ятикласнику Прогнімаку Олександру, таланту якому ми завжди дивуємося.
    У п’ятому конкурсі під назвою «Національні справи» кожна з учасниць повинна була розповісти рецепт блюда. Це й вареники. і борщ, і пиріжки, і традиційні  полтавські галушки з грибами.
    Поки журі підводило підсумки учасниці  розважали присутніх піснями про Україну.
    В цьому конкурсі не було переможених, адже кожна з учасниць була нагороджена бурхливими оплесками та захоплюючими поглядами всіх присутніх. Титул  Міс «Довга коса» отримала  Іванішак Настя (5 клас), титул віце – Міс «Довга коса» ( 6-Б клас), Колчановій  Лілії було присвоєно титул Міс «Моделька», а Дік Даші (7 клас) – Міс «Зачарування»
    Глядачі були вдячні організатору свята Шенгер Світлані Петрівні  і та учасникам дійства за змістовно проведений час.
Сіра Інна (6-А клас)
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 813 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0