Субота, 27.04.2024, 17:53 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2012 » Червень » 05
Екскурсія до м. ХарківФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:05.06.2012
Ось і прийшла  весела літня пора шкільних канікул. Для учнів 5-их, 6-их та 7-их класів вона розпочалася екскурсією до м.Харків. З великим задоволенням діти відвідали харківський дельфінарій. Приємні спогади залишились від виступів морських котиків та дельфінів. Незабутні враження залишились в учнів після відвідин зоопарку, адже Харківський зоопарк – один з найстаріших зоопарків України  і перший, в колекції якого з’явились слони.Багато цікавого дізналися діти і під час екскурсії до музею природи.
Останній дзвінокФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:05.06.2012
25 травня у нашій школі  пролунав Останній дзвінок. Цей день для учнів сповнений радості – адже попереду кілька місяців канікул. На урочистій  лінійці, відбулось традиційне підбиття підсумків навчального року - діти отримували грамоти та нагороди за свої досягнення в навчанні.
24 травня учні 4 – Б класу прощалися з початковою школоюФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:05.06.2012
 24 травня учні 4 – Б класу прощалися з початковою школою.
     Свято зібрало разом велику родину: дітей, батьків, учителів. Четвертокласники згадали яскраві та радісні моменти шкільного життя. Позаду державна підсумкова атестація, багато приємних спогадів про навчання, виступи , творчі конкурси, шкільні свята.
Скільки літ в цис стінах пережито,
А перерв, занять, шкільних дзвінків,
І нарешті довгожданне літо,
Початкова школа проводжа випускників!
Свято Букваря в 1-А класіФильмы онлайн
Автор: Mamaj | Категория: Шкільні новини | Дата:04.06.2012
Минуло всього кілька  місяців від того дня, як  наші першокласники діти прийшли до школи. Багато з них не знали навіть букв, проте зараз усі вміють читати. Cвоїм умінням першокласники завдячують першій книзі. Саме "Буквар" - перша сходинка у великий світ знань.18 травня  у них велике свято - прощання з першою книгою - Букварем.Першокласники вперше виходять на шкільну сцену, але їхні кроки сміливі, бо вони впевнені у собі, гарно підготовлені і знають, що своїм виступом не підведуть ні вчителів, ні однокласників, ні батьків. Тож гарного настрою, дорогі першокласники! Удачі вам у майбутніх звершеннях! І нехай посмішка завжди буде з вами!