П`ятниця, 29.03.2024, 06:50 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чому сучасна молодь настiльки безвiдповiдальна?
Чому сучасна молодь настiльки безвiдповiдальна?
Graf1005Дата: Понеділок, 14.02.2011, 16:20 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Бiльша частина сучасної молоді безвідповідальні егоїсти! В чому ця причина? Наприклад вiзьмемо тему навчання. Дiти самi не вчать урокiв а потiм говорять що їх погано вчать учителi. Але ж це не так! Адже щоб гарно щось знати одного вчителя замало. Потрiбно хотiти вчитися а не гогорити що хтось у цьому винен. Вся проблема в дiтях а потiм вже й в iнших!
 
КатяДата: Понеділок, 14.02.2011, 23:58 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
...
Гг...
чуднінько...
а середовище??? а атмосфера??? а люди, які оточують??? sad
- та я можу назвати безліч таких факторів, з якими діти просто не мають змоги впораитись... щось та й сильніше за них... sad
"Бiльша частина сучасної молоді -- безвідповідальні егоїсти!"- по моєму, занадто гучно сказано!!!!
ну...
безвідповідальні...та ще й егоїсти...
Егоїст не може бути безвідповідальним!!! Тому що він в першу чергу буде відповідати за себе!!!Бо егоїсти занадто люблять себе...і не брати на себе відповідальність за самого ж себе вони аж ніяк не можуть!!!
от так)!!! biggrin
 
anytochkinДата: Вівторок, 15.02.2011, 21:09 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Оточення молодої людини відіграє в цьому велику роль...Індивід хоче бути частинкою цього суспільства робить все щоб не відрізнятися...
 
galkaДата: Четвер, 17.02.2011, 20:34 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Що то за індивід, якщо він іде за натовпом, який потихеньку бреде , наприклад , у прірву ? Варто мати свою думку і свої погляди. Вважаю, що з часом пріорітети зміняться. Прикро, якщо це буде запізно!!!
 
galkaДата: Четвер, 17.02.2011, 22:26 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Ми є те, до чого прагнемо.
 
anytochkinДата: Четвер, 17.02.2011, 23:10 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Маленький приклад:
Всі курять - і я буду курити...для великої кількості людей. Це і є "іти за натовпом"...Які ще потрібні доводи?! Молодь зараз не думає про завтрішній день, а розраховує на те що за них буде думати хтось інший...зараз зовсім не ті часи що були, наприклад, 5-10 років тому назад, коли учні навчалися і знали для чого, рвалися до своєї мети...так ясніше?!
 
MamajДата: Вівторок, 01.03.2011, 00:41 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
"іти за натовпом"???!!!...Запахло прадавнім "інстинктом натовпу"!!! А людина не повинна завжди і у всьому слідувати своїм інстинктам, вона повинна перевіряти свої інстинкти своїм розумом.
 
anytochkinДата: Вівторок, 01.03.2011, 13:12 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Потрібно з батьками проводити більше зборів...мені допомогало, коли прийде мама зі зборів, як випише мені через хімію або математику)))))))) То й вчитися починав))
 
galkaДата: Субота, 12.03.2011, 19:55 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Тепер, замість "всипати через хімію чи математики", батьки підтримують своїх "чад" і вірять кожному їх слову.
 
anytochkinДата: Вівторок, 15.03.2011, 15:37 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Так і звинувачують вчителів, що погано відносяться...
 
MamajДата: Субота, 26.03.2011, 23:24 | Сообщение # 11
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Однією з найголовніших цінностей людини є свобода. Свобода слова, дій, вибору необхідні для самоствердження і самовдосконалення. Та нинішні молоді люди не завжди вірно користуються цими свободами.
 
anytochkinДата: Середа, 04.04.2012, 22:31 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Зараз свобода слова і дій, здається якимось абстрактним...можливо так програмує зомбо-ящик, або соцмережі, влада, стан в країні...сукупнсть всіх цих чинників грає дуже велику роль в житті молоді.
Зараз краще созвонитись в скайпі і пофармити в доту цілий день і цілу ніч...навіщо кудись іти, щось робити?!
Щодо свободи вибору то в нашій країні (також можна назвати приклад пстрадянські країни: Росію) вибори проходять з дотриманням у повній мірі прямого виборчого права killed А це ж і є одним з основних принципів демократії. Про що тоді може іти мова, про яку свободу?! facepalm
 
Tamagochi2012Дата: Понеділок, 28.05.2012, 09:43 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Бо не має привички відповідати за себе чи когось
 
НейтронДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:21 | Сообщение # 14
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
пОТРІБНО ВІДПОВІДТИ ЗА СВОЇ ВЧИНКИ,ЗА СЛОВА)))
 
LordiДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:23 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Можливо через батьків, а може самі винуваті :sleep
 
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чому сучасна молодь настiльки безвiдповiдальна?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz