Вівторок, 19.03.2024, 04:23 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Як навчатися ?
Як навчатися ?
MamajДата: Субота, 08.01.2011, 01:14 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Давайте в цьому топіку поділимося один з одним на тему, як легше отримувати знання, як набити голову не тирсою, а наукою? І чи потрібне навчання взагалі?
 
КатяДата: Понеділок, 10.01.2011, 17:46 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
О_о...я буду відповідати першою...
З Появою ІНЕТу учні просто почали забивати на уроки) от по собі знаю...
sad і це дуже сумно, іноді себе просто важко примусити вимкнути комп і взяти в руки книжку...
Навчання дійсно потрібне prof , бо вибачте, куди ж дурачка на роботу візьмуть? м?...от і я не знаю... багато хто говорить, що зараз можна все купити...НІ!!! Знання не купиш ні за які гроші!Бо вони безцінні,і їх потрібно здобувати самотужки!!!
Книжки...ось де справді можна знайти щось по справжньому корисне та цікаве...
 
galkaДата: Вівторок, 11.01.2011, 17:30 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Я думаю, Катя, не вся проблема в ІНЕТі. Там також є багато чого корисного. Проблема в тому, що ми не вміємо себе заставити робити те, що не подобається. А стосовно того, що знання не купиш - згодна на всі 100%. Купити можна диплом, оцінку, але не знання. А головне, що повинен вміти випускник школи - це вміти вчитися, тобто здобувати знання самостійно, а не тоді коли все розжував вчитель.
 
anytochkinДата: Вівторок, 11.01.2011, 17:37 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
А я думаю треба наближатися поближче до Європи...щоб учень сам міг обирати ті предмети які йому цікаво вивчати або ті що йму потрібно для майбутнього навчання у вишах...
пс...
мої б слова та й до влади lol
 
AnkaДата: Вівторок, 11.01.2011, 20:05 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Репутация: 14
Статус: Offline
Аnytochkin, повністю з тобою згодна!!)))) biggrin
 
Shkiper666Дата: Вівторок, 11.01.2011, 20:11 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Я підтримую думку користувача "galka", звісно проблема не в інтернеті !!!!!!!!
Проблема в нас самих:
Хтось навчається ( чи даже просто ходить в школу ), тому що заставляють батьки !!!!!
Хтось дійсно прагне бути освідченою людиною !!!!!!
І говорити що поблема в інтернеті на мою думку не правельна !!!!!
Наприклад, я сам навчаюся в міру свої можливостей !!!!
 
MamajДата: Вівторок, 11.01.2011, 20:48 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Впродовж багатьох років (включно і останні) на міжнародних олімпіадах з багатьох предметів переможцями та призерами стають вихідці з України, Росії, Білорусі... Чи не є це доказом того, освіта, яку можна здобути в цих країнах, в тому числі і в школі, є конкурентно спроможною по відношенню до інших країн...Європа ??? А власні надбання - в сміття ??? Кожна держава, як і людина, в якому б союзі вона не перебувала, не повинна втрачати індивідуальність. Найкраще взяти для себе - так, згоден. Але ж навіщо копіювати ???
 
anytochkinДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:13 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote (Mamaj)
Європа ??? А власні надбання - в сміття ???

Хочеться поцікавитись, які надбання?
online2long

Додано (11 Січень 2011, 23:13)
---------------------------------------------

Quote (Mamaj)
Найкраще взяти для себе - так, згоден. Але ж навіщо копіювати ???

Та вже взяли найкраще...Яскравим прикладом є Болонська система...який сенс було це робити, все одно, вона співпадає з європейською системою тільки в назві, а все інше...

 
AnkaДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:28 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (anytochkin)
щоб учень сам міг обирати ті предмети які йому цікаво вивчати або ті що йму потрібно для майбутнього навчання у вишах

Я вважаю, що так би було правильніше!:prof:
Навіщо витрачати час на ті предмети, які не потрібні?! crazy
 
MamajДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:40 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Геніальні творіння українських літераторів, якими зачитується весь світ, геніальні українські пісенні твори, геніальні розробки українських фізиків, астрономів, техніків...Чи не є це надбанням нашої держави...Шановний anytochkin, нам дійсно є чим гордитися!!!
 
anytochkinДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:57 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Я проти цього нічого не маю, наші творіння залишаться нашими, відношуся з повагою до цього всього...я говорю про совкову систему освіти. Навіщо людині, котра вступає до вишу, наприклад, що вивчатиме там тільки юриспруденцію - хімія?
Навіщо учень ходитиме на хімію, якщо вона йому не потрібна і в нього немає ніякого бажання її вивчати?!
А вчитель в свою чергу ставить йому погані оцінки і тоді починаються сварки, батьки ходять в школу через погану оцінку в атестаті.......кому це потрібно?! cranky
 
MamajДата: Середа, 12.01.2011, 00:04 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Система освіти України зараз намагається перейти до Болонської системи, принципово нового підходу до навчання. Вона викликала загальнодержавну запальну дискусію. Сама ідея цієї системи – об’єднання всіх освітніх систем Європи у єдину спільноту, створення спільного глобального простору, взаємного визнання кваліфікації спеціалістів, методів освіти. Це – прекрасна ідея, яка спрямовує людство до об’єднання і дає можливість створити світ без обмежень – ідеал людини, що мислить глобально. Але у чому основна проблема втілення Болонської системи? У співжитті старих і нових елементів. Тобто потрібна всеохоплююча революційна реформа, спрямована не на Європу, а на покращення перш за все державної освіти.
 
anytochkinДата: Середа, 12.01.2011, 00:16 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote (Mamaj)
потрібна всеохоплююча революційна реформа, спрямована не на Європу, а на покращення перш за все державної освіти.

Я згоден з цим, питання в іншому, ми знаємо що краще нічого не стане, хоча й живемо в демократичній країні але на наші інтереси ніхто не звертає увааги і наврядчи коли зверне...проблема у владному совковому консерватизмі. Вони хотіли робити 12 класів, навіть, здається, випустили в друк підручники.....і що ж сталося далі з цим геніальним задумом наших освітян...мільйони грошей викинуті на просту макулатуру?! І це з прожитковим мінімумом 922 гривні...чудові реформи. cry
 
MamajДата: Четвер, 13.01.2011, 18:03 | Сообщение # 14
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Не помиляються тільки ті, хто нічого не робить. Отже, давайте нічого не робити, щоб, не дай Боже, не помилитися ??????
 
anytochkinДата: Четвер, 13.01.2011, 21:25 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Я веду це до того, щоб почати трішки думати, а не робити не обдумавши, що взбреде в голову... Хоча б трішки задумуватися над наслідками, як в шахах. sleep sleep sleep

Додано (13 Січень 2011, 21:25)
---------------------------------------------
Оооооо...нарешті Mamaj, повернувся biggrin

 
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Як навчатися ?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz