Вівторок, 19.03.2024, 07:01 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Яка професія найбільш затребувана ?
Яка професія найбільш затребувана ?
anytochkinДата: Середа, 16.02.2011, 21:01 | Сообщение # 46
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Angel, зараз дуже мало затребуваних професій...Найзатребуваніші в наш час професії, це ті, там де потрібно не тільки головою працювати а й фізично...зараз, наприклад, хороші будівники нарозхват, але, хто ж захоче піддаватися шаленим нагрузкам цих робітників, якщо можна просто сидіти в теплому кабінеті і т.д.
Quote (Angel)
ця професія перестани бути такою потрібно! І що далі, де працювати????

а ти знаєш де можна дуже легко знайти роботу, хоч по не затребуваній професії?
shock shock shock
 
MamajДата: Вівторок, 01.03.2011, 02:04 | Сообщение # 47
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Angel, немає жодної професії з далеким майбутнім, просто потрібно намагатися стати професіоналом з великим майбутнім.
 
BusinkaДата: Вівторок, 15.03.2011, 12:42 | Сообщение # 48
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
На мою думку,потрібно обирати ту професію,яка тобі подобається.І тому найбільш такою досить популярною та завжи затребувана є в наш час - медицина. smile
 
ZaykaДата: Вівторок, 15.03.2011, 12:56 | Сообщение # 49
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Я згодна медецина потрібна,але не в кожного достатньо розуму для неї........
 
anytochkinДата: Середа, 16.03.2011, 23:57 | Сообщение # 50
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Businka, ага, бо зараз не до кожного лікаря можна йти лікуватися, зважаючи на його освідченість...в мене багато знайомих котрі страждали від наших "лікарів"...
 
galkaДата: Неділя, 20.03.2011, 19:48 | Сообщение # 51
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Всі розуміють, що професії вчителя і лікаря є одними з найвідповідальніших . Та останнім часом більшість стали вважати себе кращими спеціалістами,ніж дипломований вчитель чи лікарь, бо поради як вчити і як лікувати роздають направо і наліво. А ти вивчись і спробуй бути хорошим спеціалістом, ось тоді і зрозумієш, що це зовсім не легко. Диплом - це ще не все!!
 
anytochkinДата: Середа, 23.03.2011, 22:31 | Сообщение # 52
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Я і не бажаю бути лікарем, бо це не моє...а багато туди йдуть по примсі батьків або через престиш і ночого звідти не виносять...
 
chopaДата: Середа, 28.03.2012, 12:21 | Сообщение # 53
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Як на мене, головне - це те як ти вчишся, чи вчишся взагалі на того, на кого хочеш і чи потрібні працівники твоєї майбутньої професії на ринку праці.

Моя мама працює бухгалтером і випадково від неї я дізнався, що газета "Все про бухгалтерський облік" у себе на сайті (www.vobu.com.ua) за підтрики Міносвіти проводить конкурс творчих робіт "Талановиті кадри України". Найбільше мене зацікавив головний подарунок для 100 найкраших учасників - рекомендації для вступу до вузів України. Після швидкої реєстрації мені було запропоновано обрати один і 4 напрямків (бух. облік, аудит, фінанси і здається оподаткування), далі випала сама робота. Нічого страшного вона собою не являла, складалась із декількох тестових завдань, математичної (хоча скоріше логічної) задачки і творчого завдання. Я обрав напрямок "бухгалтер", бо інтуїтивно відчував, що як і мама народжений для цієї професії. Творче завдання мені було дуже цікаво писати і я ледь вклався у обмеження (2500 знаків).

Залишилось тільки дочекатись своєї рекомендації, яка дасть мені право на особливих умовах вступити до будь-якого вузу України!

Хто теж захоче спробувати свої здібності до тих професій, які я згадував та отримати значну перевагу при вступній кампанії - конкурс тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/student, там обрати: Конкурс "Талановиті кадри України"). Успіхів! biggrin
 
Tamagochi2012Дата: Понеділок, 28.05.2012, 09:40 | Сообщение # 54
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
вЧИТЕЛЬ
 
НейтронДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:03 | Сообщение # 55
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Статус: Offline
До вибору професії потрібно ставитися дуже серйозно,адже від цього буде залежати твоє (ваше) майбутнє))))Особливу увагу я приділяю таким професіям як вчитель,будівник та професіям в яких використовується( географія,історія ) prof
 
LordiДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:05 | Сообщение # 56
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Будівельник
 
УченикДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:14 | Сообщение # 57
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Льотчик-іспитатіль)
 
IIpovidecДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:29 | Сообщение # 58
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
surprised
 
серикДата: Понеділок, 28.05.2012, 10:42 | Сообщение # 59
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Звісно потрібно іти на навчання професії
 
Halk666Дата: Понеділок, 28.05.2012, 10:51 | Сообщение # 60
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
вчитель
 
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Яка професія найбільш затребувана ?
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz