Вівторок, 19.03.2024, 05:47 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Яка професія найбільш затребувана ?
Яка професія найбільш затребувана ?
MamajДата: Четвер, 20.01.2011, 23:53 | Сообщение # 31
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
І чомусь там не згадуються ресторанні дегустатори та критики biggrin
 
anytochkinДата: П`ятниця, 21.01.2011, 14:30 | Сообщение # 32
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Їх зарплати просто не можуть підрахувати))))))
 
galkaДата: Понеділок, 24.01.2011, 23:42 | Сообщение # 33
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Професія - професією, але ж і роботу ще потім відшукати потрібно ? Є люди з вишкою миють поли, а трапляється ж і навпаки - освіти відповідної немає, а має і власний кабінет і зарплатню, дай боже кожному...
 
КатяДата: Понеділок, 07.02.2011, 13:58 | Сообщение # 34
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
несправедливо... angry
от в моєї мами тільки одна четвірка в школі була... і вищу освіту має...а от і з роботою весь час не щастить...
хм...
можливо, то доля така....
хто зна...
sad


Сообщение отредактировал Катя - Понеділок, 07.02.2011, 13:58
 
anytochkinДата: Вівторок, 08.02.2011, 13:34 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Потрібно опинитися в потрібному місці, в потрібний час biggrin ...ну і звичайно трішки проявити себе...
 
ArthurДата: Середа, 09.02.2011, 21:16 | Сообщение # 36
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Вставлю і свої 5 пальців!! Не дивлячись на всі попередні повідомлення, висловлю і свою думку:
Я вважаю, обирати професію потрібно за власним бажанням, потрібно скласти список самих на цей час затребуваних професій, серед них вибрати собі по вподобі, а там уже дивитися по фінансовому положенні батьків, бо не у всих є можливість віддати свою дитину в юредичний чи подібний дорогий університет!
 
anytochkinДата: Середа, 09.02.2011, 21:38 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Arthur, ну і віддавати "аби куди" дитину на навчання, я думаю, також не варіант...
 
ArthurДата: Четвер, 10.02.2011, 00:31 | Сообщение # 38
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Я не говорю аби куди,.Є такі випадки коли батьки переоцінюють свою дитину і віддають її в важкий університет, або на важкий факультет, а це потім викликає фатальні наслідки. Нічого корисного ти не получаеш від навчання, і іще бьє дуже по карману всю сімю.Так от в кожної дитини свій уровень знань,одна дитина дуже розумна, ну а іншій не все так легко дається, вона із помірним уровнем знань. Так от дитину з помірним уровнем знань, потрібно віддати туди де буде помірне, не важке навчання!!! В іншому випадку потрібен тільки товстий гаманець, 4 кармани на штаніх повних бабла, і в ботинку іще пару тисяч, і під капелюхом руб!.
 
anytochkinДата: Четвер, 10.02.2011, 20:02 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Доля правди в цьому є...але, я к що до того факту, коли учень в школі вчиться погано, а коли вступає до вишу, вчиться на одні пятірки...Як що до цього?
 
ArthurДата: Четвер, 10.02.2011, 21:34 | Сообщение # 40
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Так я згоден!! Такі випадки є, але це один випадок з 1000, більшість вчаться гірше, або і взагалі погано, лише малий процент таких людей остаеться на такому рівні навчання, що і в школі!! Ті діти які вчаться краще у вузі, на мою думку, переусвідомлюють всю важливість навчання тому, що стають більш дорослими, мають мету до якої прагнуть дійти - це стимулює їх на навчання.
 
anytochkinДата: П`ятниця, 11.02.2011, 13:30 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Не вчаться ті, кому себе жалко, або ті що не зайняли своє місце, так звані отльоти, з якими ніхто не друже...а всі останні вчаться як можуть, крутяться... Не знаю, судячи з мого вишу, то це так. А ті хто не хоче вчитися, платять, або викручуються як можуть...і це також школа життя...як кажуть: не вмієш крутитися - не проживеш. А як сидіти на одному місці, нічого не цікаво, то і навіщо тоді поступати?!
 
Graf1005Дата: Понеділок, 14.02.2011, 11:17 | Сообщение # 42
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
вiдповiм чесно в майбутньому я буду поступати на професiю яка постiйно пов'язана з числами та мисленням..... Можливо програмiст або ще щось...
 
КатяДата: Вівторок, 15.02.2011, 00:06 | Сообщение # 43
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Graf1005, Удачі!
 
anytochkinДата: Вівторок, 15.02.2011, 20:45 | Сообщение # 44
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Кому що подобається...в мене, наприклад, наоборот, тяги до цифр та обчислень зовсім немає...
 
AngelДата: Середа, 16.02.2011, 18:16 | Сообщение # 45
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
От всі говорять "треба вчитися на ту професію яка найзатребованіша!"
А ви подумали що буде якщо всі будуть вступати до ВУЗів за таким принципом??? Вірно! Ця професія перестане бути такою потрібною!!!
Або ти починаєш вчитися на дуже потрібну на даний час професію, а коли ти закінчеш навчання, то ця професія перестани бути такою потрібно! І що далі, де працювати????
 
Форум » Говоримо про школу » Яку професію обрати ? » Яка професія найбільш затребувана ?
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz