Четвер, 28.03.2024, 12:33 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Говоримо про нас » Людина і суспільство » Патріотизм в суспільстві
Патріотизм в суспільстві
MamajДата: Вівторок, 01.03.2011, 10:58 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Патріот - це людина, що служить батьківщині, а батьківщина - це перш за все народ (М.Г.Чернишевський)
 
anytochkinДата: Вівторок, 01.03.2011, 13:02 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Звичайно, патріотом повинен бути кожен, хоч який безлад твориться в країні...Наявним прикладом є ось який факт: на днях дивився репортаж в інтернеті українського журналіста, котрий побував під час масових заворушень у Тунісі, Єгипті то він розказав що, його вразив патріотизм людей,котрі склали живий ланцюг кругом Єгипетського музею, щоб мародери нічого з відти не викрали...або коли подавлювалися ці заворушення сльозогінним газом, люди скидали з балконів та вікон цибулю, щоб цей газ не так вражав очі, хоча вони не знали одне одного...

І показували приклад у нас в країні, бійка між хлопцями на автозупинці, то-ніхто не розборонив, і не підняв лежачого хлопця, ні навіть не викликали швилку чи міліцію... а з боку двоє ще й знімали на мобільні... Куди котиться наше суспільство?! Можливо і нам потрібно очікувати таких заворушень як і на сході?! fear

 
КатяДата: Вівторок, 01.03.2011, 17:59 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Оо...
нічого собі...
Хм...(((
а от...посковзнувся чоловік похилого віку, і ніхто навіть йому не допоміг встати...
Безглуздя....
Ну...
а українська мова...що з неї роблять мовознавці...? а?? понапозичають слів, і розумні, ніби...Фу...чому не можна говорити тією мовою, яка була... cry
 
anytochkinДата: Вівторок, 01.03.2011, 19:13 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Мені подобаються репортери на СТБ, там говорять не європа а Европа, Евро, Буцигарня...))))))))Шось як придумають))))
 
galkaДата: Вівторок, 01.03.2011, 21:47 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Каждый мнит себя героем, видя бой со стороны. Можливо варто почати з малого ? Наприклад, поважати своїх батьків ; заклад, де навчаєшся; і звичайно ж поважати себе. Людина, яка поважає себе ( не плутати із самолюбцями) не стане знімати на відео бійку і не пройде мимо.
 
anytochkinДата: Четвер, 03.03.2011, 15:06 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
galka, звичайно, але таких зараз більшість...Сучасне суспільство, це вже не те суспільство що було раніше. Йому краще зняти на відео бійку та викласти на ютубі щоб друзі могли посміятися...
 
КатяДата: Субота, 05.03.2011, 16:37 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Оо...Ю-туб...фу...там взагалі таких відосів велика купа...
а справжніх людей зараз дійсно мало...МАЛО!!!...ми оце тут обговорюємо...а чи ми можемо назвати себе СПРАВЖНІМИ людьми, СПРАВЖНІМИ патріотами???- я себе так не можу назвати((
 
MamajДата: Понеділок, 07.03.2011, 23:56 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Катя, а що вам не дозволяє назвати себе патріотом?
 
anytochkinДата: Вівторок, 08.03.2011, 20:11 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Я люблю свою Батьківщину, переживаю за неї, обурююсь через те що твориться в країні...чи цього не достатньо?
 
КатяДата: Неділя, 20.03.2011, 18:37 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Mamaj, потрібно не називатись...а бути ним!!!!

тому що!!!я хотіла розмовляти лише українською мовою...а протрималась лише тиждень....і от який із мене тепер патріот? м?

Сообщение отредактировал Катя - Неділя, 20.03.2011, 18:38
 
galkaДата: Неділя, 20.03.2011, 19:37 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
І не дивно, Катю, що ти здалася. Адже чисто українською мовою мало хто говорить. Мимоволі починаєш вживати слова, якими користуються всі. Та вже твоя спроба варта поваги.
 
MamajДата: Середа, 23.03.2011, 20:51 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Катя, я дико извиняюсь, но мы в нашей стране до сих пор пользуемся многим, что осталось нам от бывшего Советского Союза. Заводы, фабрики, государственные учреждения, в том числе и дома, и школы, и вузы. И что же теперь, с чувством глубокого патриотизма развалить это все, потому что строившие это всё люди говорили на русском языке???!!! И что же, они не были патриотами???!!! В таком случае сейчас и я не патриот, ведь пишу на русском???!!! А как называть людей, которые вырезали во время войны целые украинские сёла ради собственной наживы, причём делали это с чувством ПАТРИОТИЗМА и говоря на чистом украинском языке ?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
anytochkinДата: Середа, 23.03.2011, 22:37 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Та хоч і на російській, все одно ж живемо в Україні...це не значить що це вже не патріот.
 
КатяДата: Субота, 26.03.2011, 16:57 | Сообщение # 14
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
...ХуХ...((
та не тільки в українській мові справа...може я й мілко плаваю, але нічого поки що для держави зробити не можу...
Mamaj, фу! російська...навіщо???
Ми українці і повинні розмовляти українською мовою... а то займаєтесь ту "кацапізмом"...((
Мгг...і взагалі я про фабрики і заводи нічого не говорила!!! Радянський Союз...всі дорослі тільки про нього й говорять...а я от читала історію...-і зробила висновок, що аж СУПЕРОВОГО і КРУТОГО в РС не зробили!!! Постійні утиски я всяке таке...
sad
 
MamajДата: Субота, 26.03.2011, 21:04 | Сообщение # 15
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Катя, perhaps you did not read that story???
 
Форум » Говоримо про нас » Людина і суспільство » Патріотизм в суспільстві
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz