Четвер, 21.09.2017, 12:29 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

Головне меню


Сайти класів школи
Сайт 4 - А класу
Сайт 6 класу
Блог 7 - А класу
Сайт 8 - А класу
Сайт 9 класу
Сайт 10 класу

Хочемо знати
Чи потрібен класу власний сайт?
Всього відповідей: 130

Міні-чат

Нам цікаво
Скажіть, будь-ласка, хто Ви
Всього відповідей: 434

Хочемо знати
Що Вас цікавить на нашому сайті
Всього відповідей: 369

Форма входу


Головна » 2016 » Лютий » 23 » Результати районних предметних олімпіад
09:59
Результати районних предметних олімпіад
Протягом листопада-грудня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з різних навчальних предметів.
 В цьому навчальному році маємо  6 переможців та 15 призерів районних олімпіад. Крім цього наші учні брали участь в різноманітних предметних конкурсах та в захисті наукових робіт МАН. Тут наша скарбничка поповнилася на два І, два ІІ та одне ІІІ місце.
​Переможці ІІ етапу візьмуть участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад ​.
 
Наші переможці та призери:
 
1. Климань Дарія, українська мова, 3-А клас, ІІ місце
2. Шенгер Мирослава, українська мова, 8 клас, І місце
3. Шенгер Мирослава, математика, 8 клас, ІІ місце
4. Шенгер Мирослава, хімія, 8 клас, ІІ місце
5. Пацула Марина, трудове навчання, 8 клас, ІІІ місце
6. Нирка Сергій, математика, 9-А клас, І місце
7. Нирка Сергій, географія, 9-А клас, ІІІ місце
8. Трикіла Інна, англійська мова, 9-Б клас, ІІІ місце
9. Трикіла Інна, математика, 9-Б клас, ІІІ місце
10. Іщенко Ольга, трудове навчання, 9-А клас, І місце
11. Брижник Поліна, фізика, 10 клас, ІІІ місце
12. Брижник Поліна, історія, 10 клас, ІІ місце
13. Брижник Поліна, українська мова, 10 клас, І місце
14. Богомаз Олексій, математика, 11 клас, ІІІ місце
15. Богомаз Олексій, астрономія, 11 клас, І місце
16. Богомаз Олексій, фізика, 10 клас, ІІІ місце
17. Шейко Вадим, хімія, 11 клас, ІІІ місце
18. Шейко Вадим, історія, 11 клас, ІІ місце
19. Новоселецький Валерій, інформатика, 11 клас, І місце
20. Новоселецький Валерій, інформаційні технології, 11 клас, ІІ місце
21. Сафонова Юлія, правознавство, 11 клас, ІІ місце
 
22. Фесенко Денис, Конкурс ім. Яцика, 4 клас, ІІІ місце
23. Шенгер Мирослава, Конкурс ім.. Шевченка, 8 клас, І місце
24. Іщенко Ольга, Конкурс ім. Яцика, 9 клас, ІІ місце
25. Брижник Поліна, МАН (українська література), 10 клас, ІІ місце
26. Новоселецький Валерій, МАН (інформатика), 11 клас, І місце
 
 
 

 

 

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 95 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайти вчителів школи
Сайт Ігнатова О.В.
Сайт Брижник О.Г.
Сайт Ігнатової Ю.І.
Сайт Пацули Л.В.

Друзі сайту
Сайт Карлівського РВО
Сайт ПОІППО
Сайт МОН України
Сайт "Увага! Шахраї в мережі"
Освітній портал "Педпреса"

ГОТУЄМОСЯ ДО УРОКІВ
Математика [20]
Українська мова та література [5]
Фізика [6]
Образотворче мистецтво [1]

НОВІ МАТЕРІАЛИ

Що скажете
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 468

Відвідувачі сайту

Copyright MyCorp © 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz