Четвер, 25.04.2024, 08:50 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Напередодні професійного свята рятувальника
Напередодні професійного свята рятувальника

Напередодні професійного свята рятувальника, який Україна відзначає 17 вересня, дев’ятикласники зустрілися з представниками цієї професії. Бесіда була організована провідним фахівцем по профорієнтації відділу надання соціальних послуг Карлівського районного центру зайнятості Ткаченко Тетяною Миколаївною в рамках місячника «Калейдоскоп професій». Вона розповіла майбутнім випускникам про напрями діяльності державної служби зайнятості населення, про стан ринка праці, вакансіях і заявках працедавців, можливостях працевлаштування; націлила на усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії, мотивувала до легальної зайнятості та провела бесіду з популяризації професії рятівника. Провідний фахівець Карлівської районної СНС Гонтарь Павло Сергійович наголосив, що працівники оперативно-рятувальної служби завжди перебувають на передньому плані боротьби з вогнем, ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих, не шкодуючи сил, чесно і самовіддано виконують покладені на них завдання. Розповів про значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей. Гість назвав заклади, де можуть здобути освіту ті, хто хоче бути взірцем самопожертви, хоробрості і відваги . Представником районного відділу ВП ГУНП старшим лейтенантом Світличним Олег Івановичем була надана розширена інформація щодо умов прийняття на роботу до органів внутрішніх справ. Найбільше учнів зацікавило повідомлення про те, чи нашкодить кримінальне та адміністративне покарання у майбутньому та при виборі професії. Дев’ятикласники мали можливість поставити запитання, на які гість дав змістовні та чіткі відповіді Зустріч пройшла у теплій, доброзичливій обстановці. Немає сумнівів, що учасники такого креативного заходу отримали масу позитивних вражень та в ході гри, якою завершилася зустріч, розширили свій кругозір в сфері вибору професій. А дехто, можливо, вже обрав ту єдину професію, якій присвятить своє життя. Учні та класний керівник висловили щирі слова вдячності гостям і наголосили на великому бажанні у подальшій співпраці з представниками презентованих професій.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 442 | Додав: Mamaj | Рейтинг: 0.0/0