П`ятниця, 26.04.2024, 00:43 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

Головне меню


Сайти класів школи
Сайт 4 - А класу
Сайт 6 класу
Блог 7 - А класу
Сайт 8 - А класу
Сайт 9 класу
Сайт 10 класу

Хочемо знати
Чи потрібен класу власний сайт?
Всього відповідей: 177

Міні-чат

Нам цікаво
Скажіть, будь-ласка, хто Ви
Всього відповідей: 485

Хочемо знати
Що Вас цікавить на нашому сайті
Всього відповідей: 406

Форма входу


  

Як не помилитися з вибором.

«Ким ти хочеш бути, коли виростеш?» Це питання, напевно, чув кожен з нас від мам і тат, бабусь і дідусів ...І якщо в дитинстві ніхто й не чекав серйозної відповіді на нього, то чим ми ставали старшими, чим більше наближався шкільний випускний бал, тим все вимогливіше звучав голос батьків і вчителів, які хотіли все-таки дізнатися, «ким ти хочеш стати» ...

Як не помилитися з вибором? Для початку, потрібно добре обміркувати, чого ти хочеш від професії. Яка сфера діяльності тебе приваблює, який би графік роботи ти б хотів мати, наскільки важливий рівень заробітної плати та кар'єрний ріст, і багато, багато іншого. Обов'язково об'єктивно оціни свої здібності. Не варто мріяти стати архітектором, якщо всі шкільні роки креслення тобі допомагали робити однокласники.
Можна пройти тести на профорієнтацію, в яких є запитання з різних галузей знань - в
они допоможуть тобі визначити твої інтереси та здібності.

Крім того, дуже непогано оцінити, які професії користуються попитом зараз, а на які можливо попит виросте через декілька років, коли ти станеш фахівцем.

Завжди були професії, які вважалися престижними і ті, які суспільство вважало недостойними. А уявіть світ, що складається тільки з економістів, елітних хірургів і талановитих програмістів? Адже їм потрібно десь купувати продукти, а значить, потрібні продавці і ті, хто привозить ці продукти в магазин, потрібні робітники, які виробляють ці продукти, потрібні прибиральниці, які прибирають в затишних кабінетах людей з престижними професіями ... Адже повагу викликають і простий робітник, і фахівець з хорошою вищою освітою, якщо і той, і інший - професіонали у своїй справі.
Не варто вибирати професію під натиском батьків, або йти в той же ВУЗ,
в який вступила найкраща подруга - адже жити і працювати далі доведеться тобі.

«Ким би не працювати, аби платили багато» - цю фразу можна все частіше і частіше чути від підлітків. Так, можливо подруга, влаштувалася після школи офіціанткою, перший час буде отримувати набагато більше, ніж ти, навчаючись в університеті і отримуючи стипендію. Але ж після закінчення ВУЗу ти станеш фахівцем з вищою освітою, людиною з можливістю побудувати власну кар'єру. А вона?

Коли постає вибір, куди піти вчитися, потрібно обов'язково розглянути велику кількість варіантів і зробити правильний вибір. Адже обираючи професію, ви хочете забезпечити своє подальше життя, визначити перспективи, отримувати гідну заробітну плату й бути хорошим фахівцем у своїй галузі.

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України: ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна» - оцінює діяльність вузу за допомогою інтегрованого індексу, що включає оцінку викладацького складу, якості навчання та міжнародного визнання. Рейтинг ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна» щорічно публікується на сторінках тижневика «Дзеркало тижня. Україна» і включає 200 кращих вузів країни. Рейтинг «Компас» - відображає оцінку вузу випускниками і працедавцями з огляду на відповідність рівня наданих ними освітніх послуг потребам ринку праці. Рейтинг «Компас» ініційований «Систем Кепітал Менеджмент» і щорічно публікується на сторінках газети «Сегодня». У 2011 році до нього увійшли 234 вузи України. Міжнародний рейтинг «Вебометрикс» - враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу). Рейтинг «Вебометрикс» публікується двічі на рік. У липні 2011 року до цього рейтингу потрапили 137 українських вузів. Детальніше - ТУТ

Рейтинг вузів східного, західного, центрального і південного регіонів України, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів за підсумками 2011 року можна переглянути ТУТ

Сайти вчителів школи
Сайт Ігнатова О.В.
Сайт Брижник О.Г.
Сайт Ігнатової Ю.І.
Сайт Пацули Л.В.

Друзі сайту
Сайт Карлівського РВО
Сайт ПОІППО
Сайт МОН України
Сайт "Увага! Шахраї в мережі"
Освітній портал "Педпреса"

ГОТУЄМОСЯ ДО УРОКІВ
Математика [20]
Українська мова та література [5]
Фізика [6]
Образотворче мистецтво [1]

НОВІ МАТЕРІАЛИ

Що скажете
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 497

Відвідувачі сайту

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz