Вівторок, 19.03.2024, 12:24 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
cheezpeople07Дата: Середа, 12.01.2011, 15:11 | Сообщение # 16
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 4
Статус: Offline
anytochkin правдиво сказано, ПІДТРИМУЮ respect thumb
 
anytochkinДата: Середа, 12.01.2011, 15:34 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
prof prof prof
 
MamajДата: Четвер, 13.01.2011, 18:39 | Сообщение # 18
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Шановні anytochkin та cheezpeople07! Якщо можна, запитання саме до вас. А коли в школі проводяться, наприклад, Дні Здоров'я, чи всі учні приходять в цей день в школу, щоб взяти участь в спортивних змаганнях, постояти за честь свого класу ???? А ці заходи проводяться саме для учнів. Чи це не байдужість ? Я вже не кажу про якісь обов'язкові державні заходи. На минулому мітингу на честь Дня Перемоги біля пам'ятника загиблим воїнам були присутні близько 30 учителів (всі, крім тих, хто живе в центрі міста - вони були там на мітингу) і близько 30 учнів із 400 (переважно молодші школярі). І це не байдужість. А щодо вечорів... Ви бачили, скільки учнів приходить на уроки на слідуючий день після вечорів ????? В кожному класі по декілька учнів. А вчителі, які в цей день працюють - всі на роботі. Хотілося б отримати відповідь.
 
anytochkinДата: Четвер, 13.01.2011, 21:35 | Сообщение # 19
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Це питання не до мене...коли я ходив у школу, то було завжди багато народу. Вечори були для нас як свято, ходили туди постійно, готувалися з задоволенням...а зараз... Ось був на новорічному вечері, то чоловік сорок, мабуть, було, з яких 10 вчителів. Це страшно... Не знаю, можливо якось можна заохочувати, а, можливо, молодь вже не та biggrin
 
MamajДата: Четвер, 13.01.2011, 22:48 | Сообщение # 20
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Ну, звичайно. Зараз їх будуть заохочувати відвідувати школи, років так через 5-7, коли вони повивчаються на юристів, лікарів, вчителів (ну, хто на кого зможе) їх потрібно буде також заохочувати ЯКОСЬ ($$$). І ось на подібному до нашого форумі ми знову зустрінемо думки про них типу "Їм байдуже до нас...", "Та хіба з ними щось можна нормальне зробити...", "В цій країні ніколи не стане краще...".....Так можливо вже зараз час переривати це замкнене коло???!!!
 
anytochkinДата: Четвер, 13.01.2011, 23:04 | Сообщение # 21
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Так і зараз так є...навіщо ж заглядати в майбутнє?! Банальний приклад: лікарня, дві хворі бабусі...одна, в якої купа чуйних родичів(діти, онуки і т.ін), котрі принесуть все, щоб "заохотити" лікаря, та друга, в якої нікого немає...і чи однакове, на вашу, думку буде ставлення до бабусь?! confused
 
КатяДата: П`ятниця, 14.01.2011, 16:31 | Сообщение # 22
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
О_о...ото правильно)))
Так дійсно, про яке самоврядування ми тут говоримо??? м?- я не знаю!!!

Все одно ніякого самоврядування ми не отримаємо!!!

 
MamajДата: П`ятниця, 14.01.2011, 19:18 | Сообщение # 23
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Шановна Катя, самоврядування не отримувати треба, а організовувати. На те воно і САМОврядування та ще й учнівське. Візьміться та й організуйте якийсь захід, що буде цікавим для вас, учнів. А то ви чекаєте, що вам все зроблять - а ви, ЯКЩО ЗАХОЧЕТЕ!!!!!, приймете участь.
 
anytochkinДата: П`ятниця, 14.01.2011, 20:27 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Примусово взяти на якийсь вечір з кожного класу по 5 чоловік та придумати якийсь вечір...конкурси... Інші просто захочуть прийти подивитися на своїх друзів-однокласників. Я думаю, що такий варіант може спрацювати...
 
КатяДата: П`ятниця, 14.01.2011, 22:19 | Сообщение # 25
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Та ні...
Такий варіант спрацювати не може!!!
Я не говорю, що потрібно приходити на все готове!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ ГОВОРЮ!!!!!!!!
Хм... Ви думаєте так просто організувати когось чи щось...
Та тут, навіть, якщо й 10 грн. пообіцяєш , все одно прийде три каліки...і ніхто нічого не захоче робити...Всім абсолютно байдуже!!!!
От, якби покурити, та школу закосити(я про хлопців),от і все що потрібно!!!!Є деякі, що переживають за честь школи та за шкільне життя, та я такого тільки одного знаю, та й він скоро випуститься зі школи...=(
Щодо дівчат, то є такі, що прагнуть щось змінити, а є такі дівчата, які прирівнюються до хлопців...
І от скажіть мені тепер, чи може маленька кучка дівчат, та один серйозний хлопець організувати щось масштабне???...- Ви мені скажете, що якщо постаратись, то можливо все...
А я вам скажу, що неможливо!!!


Сообщение отредактировал Катя - П`ятниця, 14.01.2011, 22:20
 
cheezpeople07Дата: П`ятниця, 14.01.2011, 22:33 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 4
Статус: Offline
Катюха, ми якщо захочем, то зможемо хоч щось зате зробити!!!
Якби змагання проводили такі як колись, що ми і на перекладині підтягувались, і кидали м*ячик , і бігали крос, і від полу віджимались, грали командами у волейбол, піднімали гирю, займались армреслінгом...народу туло б набагато більше, а якщо спортивні змагання це пару класів пограли у футбол і все...то і я на таке ходить небуду dry dry dry
 
anytochkinДата: Субота, 15.01.2011, 08:45 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Ну в мене, наприклад, на такі мироприємства ходив почти весь клас, окрім тих що з посьолка, але й ті іноді навідувались. А на НР людей насходилось що ніде розвернутись було...ото часи були.
 
galkaДата: Субота, 15.01.2011, 15:11 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Администраторы
Сообщений: 23
Репутация: 1
Статус: Offline
Я думаю, не варто заставляти щось робити тих, хто цього не хоче. Можливо їх варто переконати. А якщо не допоможе - бог їм суддя!!!
Значить така їх життєва позиція - бути "людиною - невидимкою" . Просто молода людина має реалізовувати себе в цьому житті. І якщо вона не реалізовує себе в чомусь хорошому, вона починає заробляти собі авторитет поганими вчинками і справами - треба ж хоч чимось виділятися з натовпу. Таких людей можна тільки пожаліти. Тому - вперед, покажіть себе,і не ховайтесь у своїх панцирях, як черепахи.
 
anytochkinДата: Неділя, 16.01.2011, 00:02 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Зараз інші життєві приорітети - посидіти в інтернеті, підти попити пивка...що ще потрібно?!
 
КатяДата: Неділя, 16.01.2011, 22:54 | Сообщение # 30
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
anytochkin, то ти про себе??? confused
Ой... та чи наших хлопчиків примусиш щось зробити...Пошлють і все!!!!
 
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz