Субота, 20.04.2024, 02:04 | Головна | Реєстрація | Вхід | | Вітаю Вас Гость | RSS

Головна Наші новини Адміністрація сайту ЗНО, ДПА

Наша гордість Наш фотоальбом Наш форум Гостьова книга

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
MamajДата: Субота, 08.01.2011, 01:41 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Якщо звернутися до тлумачного словника, самоврядування – це форма управління, за якою певна організація має право вирішувати питання внутрішнього керівництва. Чи потрібна школі така учнівська організація ? Чи хотіли б ви брати участь в ній і яку роль хотіли б в ній відігравати ?
 
ReplaysДата: Понеділок, 10.01.2011, 13:05 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
я думаю що не потрібна бо всеодно нічого особливого в цій організації не зробиться.Я 6 років в цій школі і знаю тіки про художній гурток yes yes yes yes , а білеше і не потрібно от наприклад обирали мера шкільного містечк,а ми обрали кращого і що мер зробив за пів року? evil evil
 
КатяДата: Понеділок, 10.01.2011, 17:36 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Хм... самоврядування...
Шановний Replays, то я винна, що мер нічого не зробив, бо саме через мене він подав свою кандидатуру...
А самоврядування дійсно потрібне, от тільки вчителі нашої школи не дають повної реалізації нашого самоврядування...або навіть просто не хочуть вислухати... от так...
 
MamajДата: Понеділок, 10.01.2011, 18:29 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Організація, якою б вона не була, сама по собі і не зможе нічого зробити. Все роблять люди. А чи намагалися Ви, шановний Replays, за ці роки зробити щось для покращення життя в школі ? Чи нехай все котиться за інерцією ? Хай все буде як є ?
 
MamajДата: Понеділок, 10.01.2011, 19:15 | Сообщение # 5
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Не зовсім зрозумілий вислів "повна реалізація", шановна Катя. А щодо "вислухати" ... то ж дивлячись, що і як говорити.
 
КатяДата: Понеділок, 10.01.2011, 23:08 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Ого...
Назріває суперечка...
Ну... я думаю, що кожен має право на те, щоб його вислухали!!!
 
MamajДата: Понеділок, 10.01.2011, 23:18 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Абсолютно згоден з вами, Катя. Але для того, щоб тебе почули - треба говорити. "Имеющий уста - да скажет, имеющий уши - да услышит" (Старый Завет)
 
КатяДата: Понеділок, 10.01.2011, 23:59 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 6
Статус: Offline
Хм..розумно сказано...
От...
Можливо просто проблема в тому, що ми не вміємо слухати...
 
anytochkinДата: Вівторок, 11.01.2011, 17:32 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Толку від цього, на жаль, буде мало. А може й зовсім не буде. Коли я навчався його не було і ми від цього ні трохи не страждали no no no
 
cheezpeople07Дата: Вівторок, 11.01.2011, 23:22 | Сообщение # 10
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 4
Статус: Offline
І говорити теж нажаль невміємо cry
Прошу господа допомогти...організувати спортивні змагання...багато спортивних змагань help help help
Бо уже 2 роки майже нічого подібного небуло!!! Окрім табору "Юність"...як там тільки класно...ще б хотілося зїздить у такому ж складі команди як і завжди...ну і ще прихватити декого)))
 
anytochkinДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:29 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote (cheezpeople07)
"Юність"...як там тільки класно...

respect respect respect respect respect respect respect
 
MamajДата: Середа, 12.01.2011, 00:22 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Шановний anytochkin. Ось тут я з вами кардинально не погоджуся!!! Ще ніколи вода під лежачий камінь не текла і ніколи не потече....Змін треба не чекати - зміни потрібно здійснювати, або хоча б намагатися щось змінити...
 
anytochkinДата: Середа, 12.01.2011, 00:34 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
Ясна річ, але ми тоді не потребували цього, ми знали що від цього нічого не змінеться...в 11-тому класі здається обрали мера в школі, і за її ініціативою був організований один вечір...можливо я дуже скептично до цього ставлюся...факти smok
 
MamajДата: Середа, 12.01.2011, 00:41 | Сообщение # 14
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 129
Репутация: 108
Статус: Offline
Подивись навколо… Бачиш людей, які занурені у себе і не знають чого вони хочуть від життя? Не будь таким! Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду.Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми.А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити групою.
Отак і народжується молодіжне самоврядування.
 
anytochkinДата: Середа, 12.01.2011, 00:58 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 234
Репутация: 11
Статус: Offline
На мій погляд є певна різниця між молодіжним самоврядуванням і самоврядуванням у 3-ій школі...більшості вчителів абсолютно всеодно, щодо цього...це видно, навіть, із кількості присутніх вчителів на вечорах. Хоча й в реальному світі мс-ння можна ще шось зробити, то в школі no , вчителям воно не потрібне, а від них залежить все.....ну не все, 80%
 
Форум » Говоримо про школу » Якою я хочу бачити свою школу ? » Чи потрібне школі учнівське самоврядування ?
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz